Atsauksmes

Par klīniku

Teikas Klīnika uzsākusi savu darbību 2006. gada sākumā, apvienojot kvalificētus speciālistus ar ilggadēju darba pieredzi klīniskajās universitātes slimnīcās un plašām zināšanām diagnostiskajā radioloģijā, ultrasonogrāfijas diagnostikā, endokrinoloģijā un onkoloģijā.

Mūsu mērķis ir sniegt augstas kvalitātes diagnostikos izmeklējumus, arvien paaugstinot sniedzamā pakalpojuma kvalitāti!
Mēs veicam tikai augstākā līmeņa ultrasonogrāfiskos izmeklējumus pacientiem maksimāli komfortablos apstākļos, kā arī sniedzam endokrinologa konsultācijas. Klīnikas rīcībā ir moderna firmas Philips augstākās klases ultrasonogrāfijas iekārta ar daudzveidīgām tās pielietošanas iespējām.

Teikas klīnikā piedāvāto izmeklējumu klāsts aptver lielāko daļu no modernās ultraskaņas diagnostikas. Tie ir vēdera orgānu, vairogdziedzera, krūšu dziedzeru, muskuloskeletālās sistēmas, prostatas izmeklējumi un asinsvadu dupleksdoplerogrāfija. Klīnikas specializācija ir vairogdziedzera, prostatas, krūšu dziedzeru punkcijas biopsiju veikšana.
Klīnikas atbilstību augstas kvalitātes prasībām kopumā apliecina tās sertifikācija un noslēgtie sadarbības līgumi ar vadošajām Latvijas apdrošināšanas sabiedrībām.

Pacientu apmierinātība ar saņemto pakalpojumu, ir mūsu pamatvērtība!

Būsim pagodināti, ja arī Jūs būsiet mūsu klīnikas pacients!


© 2000-2015 Teikas Klīnika SIA